Štukové omítky Ostrava Štukové stěrkové omítky Ostrava  

Bydlíte v paneláku nebo ve starší zástavbě a loupe se vám v místnostech stará malba nebo omítka ?
Štukování stěn je vhodná bez dalších úprav k malování či lepení tapet. Kvalitní štukování stěn přemění i nejhorší křivou a rozpraskanou zeď plnou děr a fleků na krásnou hladkou jednolitou plochu.

Používá se jako vrchní krycí vrstva zdí a stěn. Omítky tak vytvářejí hladký a rovný povrch nejen na zdech, ale také na stropech. Účelem je nejen estetický výsledek, ale také zakrytí nerovností a různých instalací jako elektroinstalace, potrubí a podobně.

Díky individuálním požadavkům, můžete využít různé druhy omítky jako vnitřní omítky, vnější omítky (venkovní omítky) , speciální a z těch všech si můžete vybrat sádrové omítky, štuková omítka vnitřní nebo vnější štuková omítka, sádrová omítka, lepidlo perlinka, sanační omítka, silikonová omítka, jádrová omítka, fasádní omítka atd.

Součástí aplikace omítek jsou nejen zcela nové krycí vrstvy, ale také oprava omítky jako například oprava opadané omítky, oprava staré omítky, oprava venkovní omítky nebo oprava vnitřní omítky.

Štukování stěn je proces, prováděný mezi natažením omítky a malováním. Tento proces zlepšuje konečný výsledek malování a zvyšuje celkovou trvanlivost malby.