Malíři Ostrava - Malíři pokojů Ostrava  

Malíři tapetáři Ostrava a okolí

Naše firma neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Tapetování

Využijte našich vyškolených odborníků na tapetování. Zaručujeme kvalitu jejich práce! Nabízíme kompletní tapetářské služby jako odstranění starých tapet a úpravy povrchu, aplikace všech druhů tapet včetně obrazových a omyvatelných a aplikace ozdobných bordur. Tapety se využívají stále častěji a jsou oblíbenou a efektivní variantou úpravy interiéru.

Malířství

Nabízíme odborné provedení malování všeho druhu i pro náročného zákazníka. Provádíme oškrábání starých nátěrů, stěrkování, broušení. Malování provedeme včetně kvalitní přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, oškrábání staré malby, vyrovnání nerovností zdí, štukování a stěrkování zdí a stropů.

 

 

Nabízíme Vám restaurování dveří vchodových, interiérových i atypických (dle posouzení technika na místě) a to včetně zárubní. Můžete si vybrat z možností dekorů a vitráží co Vám bude vyhovovat a bude se nejvíce líbit a poté po tel. domluvě Vás může navštívit náš technik, který zaměří a zacení dveře dle možností, kterou si vyberete. lze ihned dohodnout případnou objednávku.
Važme si řemeslné výroby, nejen pro jejích hodnotu, ale také jako práci a odkaz naších předků, minulost našeho národa. Každý kus vyroben z dřeva, které muselo růst alespoň 100 let a čekat, až ho najde někdo, kdo mu dá jeho jedinečný tvar.

 

Nátěry dveří

Poctivé dřevěné dveře jsou ozdobou každého interiéru. Narozdíl od svěří z laminátu nebo z plastů je ze dřevěných dveří cítit duše stromu, který odevzdal své dřevo rukám zručného stolaře. K tomu, aby si dřevěné dveře zachovaly své kouzlo, je však potřeba jejich pravidelná údržba a povrchová ochrana, realizovaná vhodným nátěrem.

Nátěry dveří jsou pro nezkušeného řemeslníka náročnou prací - na velké ploše je vidět jakákoli nerovnost, špatný tah štětcem, nesprávně naředěná barva anebo nedostatečně připravený podklad. Proto je lepší nátěry dveří přenechat odborným natěračům, kteří mají praxi v míchání barev a v technologii jejich nanášení.