Malíři pokojů Ostrava, Tapetáři Ostrava, Malířské práce Ostrava.

Naše firma neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Tapetování

Využijte našich vyškolených odborníků na tapetování. Zaručujeme kvalitu jejich práce! Nabízíme kompletní tapetářské služby jako odstranění starých tapet a úpravy povrchu, aplikace všech druhů tapet včetně obrazových a omyvatelných a aplikace ozdobných bordur. Tapety se využívají stále častěji a jsou oblíbenou a efektivní variantou úpravy interiéru.

Malířství

Nabízíme odborné provedení malování všeho druhu i pro náročného zákazníka. Provádíme oškrábání starých nátěrů, stěrkování, broušení. Malování provedeme včetně kvalitní přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, oškrábání staré malby, vyrovnání nerovností zdí, štukování a stěrkování zdí a stropů.

 

 

Nátěry dveří

Poctivé dřevěné dveře jsou ozdobou každého interiéru. Narozdíl od svěří z laminátu nebo z plastů je ze dřevěných dveří cítit duše stromu, který odevzdal své dřevo rukám zručného stolaře. K tomu, aby si dřevěné dveře zachovaly své kouzlo, je však potřeba jejich pravidelná údržba a povrchová ochrana, realizovaná vhodným nátěrem.

Nátěry dveří jsou pro nezkušeného řemeslníka náročnou prací - na velké ploše je vidět jakákoli nerovnost, špatný tah štětcem, nesprávně naředěná barva anebo nedostatečně připravený podklad. Proto je lepší nátěry dveří přenechat odborným natěračům, kteří mají praxi v míchání barev a v technologii jejich nanášení.